Директор-художній керівник, заслужений працівник культури України, персональний член Міжнародної асоціації лялькарів УНІМА  Терещенко Вікторія Петрівна 

 

 Терещенко Вікторія Петрівна очолює Миколаївський обласний театр ляльок з 1994р. Тоді будівля театру була напівзруйнована і під керівництвом нового, молодого директора вона була реконструйована та відремонтована.  У 1995р. нова вистава для дорослих «Варьете “Серпантин” или Куклы могут всё»  бере участь у Міжнародному фестивалі у Німеччині / м.Аахен /. Театр вперше театр виїжджає за кордон! 
   Вікторія Петрівна майже завжди приймає запрошення на участь театру в Міждународних та  Всеукраїнських фестивалях. Театр щороку бере участь у фестивалях та конкурсах різного рівня, підтверджуючи  професійний рівень та великий творчий потенціал колективу дипломами та нагородами.
   Вікторія Петрівна підтримує міцні зв’язки з лялькарями інших країн. І, як приклад, гастрольний тур «Театри святу – дітям» (Україна – Миколаїв, Білорусь-Мінськ, Росія-Тула, Молдова – Кишинів), який було започатковано у  2013 році за її ініціативи. А восени 2016р. Миколаївський обласний театр ляльок знову  бере участь у цій Творчій  акції і відвідує Білорусь з виставою «Приключения Чиполлино».
   Терещенко Вікторія Петрівна довіряє молодим талановитим режисерам та з радістю надає їм право постановок у театрі. Творча молодь розвиває свій потенціал не без міцної підтримки професійного керівника.
   Миколаївський обласний театр ляльок сьогодні  стрімко розвивається. Відбувається постійне поповнення технічної бази театру,  аудіо-та світлової апаратури , ремонт глядачевого залу, театральних приміщень, народжуються яскраві сучасні  вистави, нові форми роботи з глядачами, цікаві творчі проекти. Кращі режисери України здійснюють свої постановки на сцені Миколаївського обласного театру ляльок. Наприклад, у 2014 році за ініціативою директора театру відбулась постановка вистави для дорослого глядача «Ханума». Терещенко В.П. доклала багато зусиль для здійснення цього проекту, від ідеї до прем’єрного показу. До того ж Вікторія Петрівна зіграла роль Цариці Тамари у зазначеній виставі. Режисер-постановник – Вахтанг Чхаідзе (Київ). Вистава для дорослих «Ханума» остаточно зруйнувала стереотип щодо того, що театр ляльок – дитячий театр. Миколаївські лялькарі, на чолі з директором Терещенко В.П. довели, що театр ляльок – це особливий унікальний вид театрального мистецтва для дітей та дорослих.  І продовжують це доводити, у 2016 році нова прем’єра для дорослих у театрі ляльок – «Фигаро» вражає глядачів! І сьогодні є багато планів та задумів щодо вистав, концертів для дорослого глядача. 
   Терещенко Вікторія Петрівна є  керівником усіх благодійних акцій театру та соціальних проектів, які кожного року впроваджує  Миколаївський обласний театр ляльок.
  У 2017 році Миколаївський обласний театр ляльок за ініціативою Вікторії Петрівни  заснував Відкритий фестиваль театрів ляльок і студії лялькового мистецтва «Кришталева лялька». Фестиваль покликаний відкривати нові «зірки» і показувати шлях реалізації таланту, виховувати патріотизм, сприяти більш близькому знайомству з різними регіонами України. Кожного року учасники фестивалю будуть привозити до Миколаєва окрім вистав ще ляльку, яка займатиме своє почесне місце на Ляльковій мапі України. І у рік, коли наша країна буде відзначати свій 30 рік народження мапа буде повністю прикрашена ляльками і передана до Миколаївського обласного краєзнавчого музею.
Театр під керівництвом Терещенко Вікторії Петрівни розвивається, змінюється, поновлюється, відповідно до сучасних вимог. 


Зав.постановчої частиниОлена Фесенко

                                                                                                                                                                                               Олена з 2005р. працювала у театрі актрисою . І лише у 2017р. зайняла посаду зав. постановчою частиною. Тепер на її жіночих плечах і контроль за випуском нових вистав, і придбання матеріалів. Олена набуває досвіду на відповідальній та складній посаді, керуючи всіма технічними цехами театру.


 

Керівник літературно-драматургічної частини - Олена Антонова

 

   Працює в театрі з 1999 року. Створює педагогічні та розважальні програми для маленьких глядачів, які допомагають дітям підготуватися до сприйняття вистав. Пошуки нових п'єс і сценаріїв, співпраця із засобами масової інформації, участь в організації будь-яких театральних подій - її повсякденна творча робота. Вдалий авторський дебют - новорічна п'єса "Вот те и баба Яга". ЇЇ п’єси «Еліні черевички», «Котигорошко» та «Кіт у чоботях» з успіхом йдуть на сцені театру.
 

  

 

Звукорежисер – Олександр Поліщук

  Завдяки професіоналізму Олександра на виставах та програмах театру завжди комфортний звук. Олександр відповідає за професійний запис вокальних номерів , якісну роботу студії звукозапису театру, володіє музичною апаратурою будь-якого рівня.

 

  

 

 

                                                                                                                                                                             

           

Зав.трупою театру – Неллі Полянська

 Неллі Іванівна Полянська з 1981 р. працювала у театрі актрисою, зіграла близько 60-ти ролей. Сьогодні працює завідуючою трупою театру. Багато молодих акторів вдячні Неллі Іванівні за своє вдале становлення у театрі. Вона виховує акторів, підтримує традиції, допомагає вирішувати всі питання, щоб покращити умови роботи акторського складу, пильно слідкує за успіхами творчого колективу, радіючи досягненням кожного.

 

АКТОРИ

 

Почерняєв Валерій Іванович - провідний майстер сцени


 Актор закінчив Дніпропетровське театральне училище і свою любов до ляльки не зраджував ніколи. Після декількох років роботи в драматичному театрі Валерій повертається до ляльки. У Миколаївському театрі ляльок артист працює з 1992р. Найяскравіші ролі: "Мішкові гулі" / Їжачок /, "Лісові годинник» / Заєць /, «Курочка Ряба» / Дід /, "Маленька фея" / Гаран /, "Поросятко Чок" / Порося /, "Шукай і знайдеш" / вовк /, "Котячий будинок" / Свиня /, "Марія - краса, золота коса" / Царевич /, "День рожденя Даші або Історії з лялькового будиночка" / Папа /, "Театр ляльок тата Карло" / Карабас - Барабас /, « Лисиця - обманщиця "/ Ведмідь /," Гидке каченя "/ Індик, Гусь, Півень /,« От тобі й Баба-Яга »/ Водяний /. Це про нього говорять глядачі "Кращий Дід Мороз в місті!"

 

 

Згурська Галина Геннадіївна - провідний майстер сцени


  Працює у театрі з 1 квітня 1977р. Пройшла шлях від акириси II –ї категорії до провідного майстра сцени, отримала  вищу освіту – Свердловський театральний інститут /1994р./ Галина була нагороджена Державною ознакою Міністерства культури СРСР після ролі Гавроша у виставі „Маленький парижанин” /відмінник шефства над селом/. За роль Кицика у виставі „Мишонок Мицик” – на Республіканському фестивалі української драматургії отримала диплом /1988р./ За 40 років роботи у Миколаївському обласному театрі ляльок актрисою зіграно близько 70 - ти ролей. Серед яких : „Мышонок Мыцык» - Кіт Кицик, «Кошкин дом» - Кішка, «Малыш и Карлсон» - Фрекен Бок, „Котик та півник” /Лисиця/, „Мишкові гулі” /Мишуня/, „Курочка Ряба” /Баба/, „Лисенок плут” /Лисеня/, „Гусенок” /Гусеня, Лисиця/, моно-вистава „Принцесса на горошине”,  „Гадкий утенок” /Мати Качка/ , Сусідка – вистава «Любов! Любов!..», за мотивами «Декамерона» Д.Боккаччо,  Теклє – вистава для дорослих «Ханума» , Снігова королева – вистава «Снежная королева» тощо. У 2007 році Галина вперше пробує себе, як режисер – постановник. Ії вистава „Вот те и Баба – Яга!..” має сучасне прочитання таких старих та завжди актуальних героїв, як Баба-Яга, Кощій Безсмертний, Водяник, Домовик, Лісовик. У 2009 році режисер-постановник Галина Згурська реанімує виставу «Веселі ведмедики». Вистава, яка декілька років не йшла на сцені театру отримує нове життя, завдяки саме  режисерській концепції Галини. У 2017 році Згурська отримує високу нагороду Міністерства культури і мистецтв України - Почесну відзнаку «За досягнення в розвитку культури і мистецтв». І у цьому ж році Галина Геннадіївна стає режисером – постановником Новорічної програми театру (вистави «Кіт у чоботях» та шоу-програми «Французький бал».)


 

Артеменко Людмила Матвіївна - провідний майстер сцени

 

   Актриса приїхала до Миколаєва з Казахстану, де вона працювала в театрі ляльок після закінчення Саратовського театрального училища. З 1981 року Людмила працює в Миколаївському театрі ляльок. Саме на сцені нашого театру Людмила зіграла свої найкращі ролі. Два зайця з вистави - опери "Вовк, коза і світлофор", Золотий курча - "Золоте курча", Оленка-СП-ль "Оленка та братик Іванко", Чертовка - сп-ль "Дон Жуан в 20 столітті", Змія - сп ль "Івасик Телесик", Дівчинка Варя - сп-ль "Ніколи не згасне", Порося - сп-ль "Андрійко - Хрюшка", Курка - сп-ль "Котячий будинок", Клоунеса Люля - сп-ль "Сон клоуна дядечка Мулі ", Білочка - сп-ль" Мішкові гулі ", Заєць - сп-ль" Лисеня шахрай ", Оленка - сп-ль" Гусеня ", Жирафа, Мавпочка і доктор марабу - сп-ль" Носоріг і Жирафа ", Тітонька березня на - сп-ль "Мишеня Мицик», та інші.
 

Гросман Костянтин Анатолійович - провідний майстер сцени. 


   Здобуває вищу освіту у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого, за спеціальністю «режисура театру ляльок».

  Талант, професійні вокальні дані, блискуче володіння сценічною мовою і всіма системами театральної ляльки та яскрава акторська індивідуальність допомогли актору швидко зайняти своє вагоме місце у трупі театру Миколаївського обласного театру ляльок .
  Яскраві роботи актора: Іван Царевич  - кадріль «Марья-краса, золотая коса», Заєць та Вовк –  «Ещё раз о Красной шапочке», Вернидуб – казка «Пятак и Пятачок», Сем – «Вождь краснокожих» , роль Діда у виставі «Коза-дереза», Бармалея - «Айболить та Бармалей», Сніговичок – вистава «Сонечко та Сніговички», Мікіч – вистава для дорослих «Ханума», Король – «Попелюшка», Людожер – «Кіт у чоботях»  тощо. Цікава акторська робота – роль Монаха у виставі для дорослих «Любовь, любовь!..», за мотивами «Декамерона» Д.Бокаччо. У виставі «Щуча» зразу декілька ролей -  Лялькар, Дід, Баба, Онука, Песик, Кішка. У виставі «Іванкова сопілка» Костянтин грає ролі Козака, Їжачка, Ведмедя, Товстячка.  Миколаївський обласний театр ляльок у 2014 році брав участь у Всеукраїнському конкурсі-огляді «Прем’єри сезону» з виставою «Іванкова сопілка» та був нагороджений дипломом «За живу енергію театрального дійства». У виставі брали участь артисти – Костянтин Гросман та Валерій Байло.
  У грудні 2013 року Костянтин пробує себе як режисер-постановник. Дуже вдала його чудова прем’єра «Приключения Чиполлино» стала кращим подарунком  малятам та дорослим до новорічних свят. Далі народжуються сучасні яскраві вистави режисера Гросмана такі як: «Красная шапочка в стиле джаз» - , «Рукавичка» та «Бременские музыканты». 
  Восени  2016 р.  Миколаївський обласний театр ляльок вдруге брав участь у Міжнародній акції «Театри світу – дітям», у м.Молодєчно (Білорусь) з виставою «Приключения Чиполлино». Дипломом було нагороджено режисера вистави Костянтина Гросмана. А у травні 2017р. виставу театру «Красная шапочка в стиле джаз» нагороджено високою нагородою гран-прі Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Под шапкой ГУГУЦЭ»,  (м.Кишинів, Молдова). Актора Андрія Біличенко нагороджено Дипломом «За кращу чоловічу роль». Режисер вистави – К.Гросман.
  Широкий діапазон ролей, захоплююча гра, розуміння драматичного матеріалу, почуття кульмінаційних фрагментів у розвитку ролі, вишукана робота з лялькою, високий професіоналізм, відданість театру – і є  складовими професіоналізму та досконалості майстра сцени Костянтина
Гросмана.   

 

Стрельцова Лариса Володимирівна - актриса першої категорії

 

  

  Актриса працює у театрі з 2000 року. Завдяки її наполегливості у досягненні акторської майстерності та кропотливої праці над собою відбувся закономірний швидкий акторський зріст. Працюючи у театрі,  актриса бере участь у багатьох виставах та гідно представляє Миколаївський театр на фестивалях та конкурсах різного рівня.
  Кращі ролі актриси, які були відмічені художньою радою театру : Біка – вистава „Ищи и найдешь”, Буратіно – вистава „Театр кукол папы Карло», Ворона –вистава „Все может бать или Сказки маленького лисёнка”, Поросятко – вистава „Просто, да не просто!..” , Мавпочка та Доктор Марабу – вистава „Носорог и жирафа”, Чарівниця квітів та розбійниця – вистава „Снежная королева”, Лисиця – вистава „Лисиця – обманщиця”, Тітко та Іспанка – вистава „Гадкий утенок”, сучасна чарівна Баба – Яга – вистава „Вот те и Баба – Яга” , Равлик Катерина – вистава «Тимоня», Їжачиха – вистава «Хитрий урок» тощо.

  

Байло Валерій Іванович - актор першої категорії

 

  Валерій працює у театрі з 2005р. після закінчення Миколаївського державного вищого училища культури.
  За час роботи у театрі Валерій Байло дуже плідно зайнятий у репертуарі. І в якому репертуарі! Ось неперевершені роботи актора:  «Лисиця-обманщиця» - Ведмідь, Ведмідь та Казкар у виставі  «Машенька й Ведмідь», Вовк – «Золотой цыплёнок», Кощій – «Вот те и баба-Яга», Вовк – «Троє поросят», Сніговик – «Сонечко та Сніговички», Тато – «День рождения Даши или Истории из кукольного домика», Скоморох – «Сказка о рыбаке и рыбке», Лікар Айболить - «Айболить та Бармалей», «Котик та півник» - Казкар та Котик, «Мишкові гулі» - Тато-Ведмідь, «Рукавичка» - Чарівник, Заєць та Кабан, Князь Вано Пантіашвілі – вистава для дорослих «Ханума», «Фигаро» - граф Альмавіва, «Волшебные сны» - Ведмежатко, Казкар, Вовк у виставі «Красная шапочка в стиле джаз», Король у виставі «Попелюшка», Пес – вистава «Бременские музыканты». Відчувається вже сьогодні його швидкий акторський зріст. Валерій паралельно з роботою у театрі здобув вищу освіту у Київському національному університеті ім.Карпенка Карого.
  Вистава за участю Валерія «Лисиця-обманщиця» у листопаді 2010 року була нагороджена Дипломом фестивалю, який проходив у м.Донецьку «За внесок у виховання дітей українською мовою». Валерій виконував головну роль Ведмедя. У 2011році Миколаївський обласний театр ляльок брав участь у Міжнародному фестивалі театрів ляльок в м.Львів «Золотий Телесик». Була  представлена  вистава за п’єсою О.Веселова «Сонечко та Сніговички». Валерій Байло виконував головну роль – Сніговичка. Вистава відмічена Дипломом «За участь у VIII Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Золотий Телесик» з виставою «Сонечко та Сніговички» та вагомий внесок у розвиток лялькового театрального мистецтва.» У 2013р. Валерій був нагороджений Дипломом Всеукраїнського огляду-конкурсу театрів ляльок «Прем’єри сезону» «За кращу акторську роботу серед чоловіків», за створення ролі у виставі «Айболить та Бармалей». У 2014році театр був нагороджений Дипломом «За живу енергію театрального дійства» у виставі «Іванкова сопілка», у виставі брали участь актори - В.Байло та К.Гросман.


 

Олійник Ганна Іванівна - актриса першої категорії

  

  Перша професійна сцена, перші оплиски, квіти та визнання подарував Ганні саме наш Миколаївський обласний театр ляльок. Актриса ліричного плану звикла до ролей, типу Снігуроньки та чарівного Лебідя, і звичайно, вона мріє про характерні ролі. Кращі ролі актриси : Гєрда – вистава „Снежная королева”, Женя – вистава „Квітка – семицвітка”, Машенька –„Машенька й ведмідь”, Золоте Курча – вистава „Золотой цыпленок», Маленька фея – «Маленькая фея», Лебідь – вистава „Гадкий утенок”, Лисиця – вистава „Лисиця – обманщиця”, Жирафа – «Носорог и Жирафа», Біатриче – «Любовь, Любовь!..», за мотивами «Декамерона» Д.Боккаччо, «Попелюшка» – головна роль, Мишка та Маринка – вистава «Рукавичка»,  Принцеса – вистава «Бременские музыканты».  

Задирака Тетяна Вікторівна - актриса другої категорії


  

 Актриса з яскравою фантазією та уявленням створює цікаві образи та ролі з 2001р. Актриса закінчила МФ Київського національного університету культури та мистецтв.Імпровізація, пластичність та сучасне прочитання ролей допомагають актрисі бути цікавою та неповторною у різних ролях та виставах. Кращі ролі та вистави за участю Тетяни : „Ти, я + лялькар” -Лялькар, „День рождения Даши или Истории из кукольного домика” - Лялька Катруся, «Театр кукол папы Карло» - Скоморох, «Гадкий утёнок» - Лебідь, «Веселі ведмедики» - Топочка, «Носорог и Жирафа» -  Жирапфа,  «Ханума» - Кабато, «Фигаро» - Марселіна, Фаншета .
 

Бойчук Сніжана - актриса першої категорії

 

   Талановита молода актриса працює у театрі після закінчення Миколаївського державного вищого училища культури. Сніжана - актриса, яка здатна здобувати акторську майстерність самостійною невтомною працею над собою та ляльковеденням. Молода актриса з любов’ю „грається” у ляльки. Перша роль у нашому театрі – це роль Машеньки у виставі „Машенька й Ведмідь”. Гламурний сучасний Домовий з вистави «Вот те и Баба-Яга»  у виконанні Сніжани Бойчук вразив глядача своєю неповторністю та наївністю. Головні яскраві ролі актриси: Гєрда – «Снежная королева», Дівчинка Женю – вистава «Квітка-семицвітка», Ведуча та Заєць – вистава «Хитрий урок», Домовий – вистава «Вот те и баба яга», Лебідь – вистава «Гадкий утёнок», Дівчинка Сніговик – «Сонечко та Сніговички», Міс Хрю – «Айболить та Бармалей», Їжачок – «Волшебные сны» (ліричні історії по казках С.Козлова), Кіт – «Бременские музыканты», Дівчина, Мати, Баба, Явір – «Івасик-Телесик», Кіт у чоботях, Попелюшка, Ханума – головна роль у виставі для дорослих «Ханума» та головна роль Графіні Розіни у виставі для дорослих «Фигаро».   

Біличенко Андрій Сергійович  - артист першої категорії

        

  Молодий перспективний актор працює у Миколаївському обласному  театрі ляльок  з  01.04.2011 року. Освіта вища – закінчив Миколаївський державний університет ім.В.Сухомлинського.  
  Андрій  має гарні акторські дані, темперамент та здібності створювати цікаві образи. На сьогодні Андрій Біличенок  вже має яскраві  головні ролі, такі як Скоморох  – вистава «Сказка о рыбаке и рыбке», Король – «Кіт у чоботях», Іван та Цар  – «Іванкова сопілка», Принц Лимон  – «Приключения Чиполлиноа», Вернидуб  – «Котигорошко», Бармалей  – «Айболить та Бармалей» , Дід, Вовк, Ведмідь та Рак – «Коза-дереза», Джованні «Любовь, любовь!..», за мотивами «Декамерона», Коте – вистава для дорослих «Ханума», Фігаро – вистава «Фигаро». Улюблені вистави глядачів за участю Андрія : «Красная шапочка в стиле джаз», «Попелюшка», «Снежная королева», «Рукавичка», «Івасик – Телесик», «Бременские музыканты».
  Високо оцінюють роботу актора члени художньої ради театру та суворі члени журі різних Фестивалів. У 2015 році на Всеукраїнському конкурсі-огляді «Прем’єри сезону» Миколаївський обласний театр ляльок представив виставу для дорослих «Ханума», за п’єсою А.Цагарелі. Андрія Біличенко було нагороджено дипломом «За кращу чоловічу роль». У травні 2017р. виставу театру «Красная шапочка в стиле джаз» нагороджено високою нагородою гран-прі Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Под шапкой ГУГУЦЭ»,  (м.Кишинів, Молдова). Актора Андрія Біличенко нагороджено Дипломом «За кращу чоловічу роль». 

 

  Коржова Ганна Олексіївна - актриса другої категорії

 

 Випускниця Дніпропетровського театрально-художнього коледжу.  Талановита  перспективна  актриса працює у театрі  з 2011 року. Казковими  образами – Клоунеси Люлі, Буратіно, Маленька фея, Їжачок – вистава «Волшебные сны», Зайчиха  та Зайка Кнопочка – «Варварині хитрощі»,  Змія – «Івасик – Телесик», Кіт у чоботях та Півень – вистава «Бременские музыканты» закохала в себе маленьких  глядачів. Дорослі ж знають Ганну по ролі  Кабато з вистави «Ханума».  

 

Доманська Марина Миколаївна - актриса першої категорії

 

  Перша роль актриси – це бешкетниця Пеппі Довгапанчоха  у Новорічній виставі «Королевство кривых зеркал». Цей відомий персонаж персонаж Астрід Ліндгрен - бешкетниця і непосида, прямолінійна і не стримана. Це роль на супротив, яка йде в розріз з характером Марини, тому саме ця  роль потребувала від актриси  надреальної боротьби з  собою та колосальної індивідуальної роботи. І молода актриса, яка лише робила свої перші кроки в професії, впоралась з цим на відмінно. 
  Сьогодні Доманська Марина  стрімко набуває професіоналізму. Її виразність, акторська індивідуальність допомагають крокувати до вершин акторської майстерності. Марина чудово та бездоганно володіє українською мовою, має чудові вокальні дані.  Актриса дуже органічна у своїх ролях.  Ось деякі з кращих робот актриси: незвичний казковий герой Щуча – «Щуча», Хлопчик-Цибулинка – вистава «Приключения Чиполлино», Червона Шапочка – вистава «Красная Шапочка в стиле джаз», Даринка та Жабка – вистава «Рукавичка», Ворона Варвара – вистава «Варварині хитрощі», Дівчина та Зміючка – вистава «Івасик-Телесик», Півень – «Бременские музыканты». На особливу увагу заслуговують ролі Доманської у виставах для дорослих. Це такі вистави, як «Ханума» та «Фігаро».     У виставі «Ханума» Марина виконує складні хореографічні номери, а у виставі «Фігаро» - роль Марселіни. Це роль вікова, складна для молодої актриси, тому впоравшись з нею, Марина набула певного досвіду, що дало їй змогу піднятись на вищий щабель акторської майстерності. У 2017році вистава
за участю Марини Доманської «Івасик-Телесик» брала участь у Міжнародному фестивалі «Паппетфест» (м.Дніпро).

 

  Мажній Марина Олексіївна - актриса другої категорії

 

 Молода талановита актриса працює у Миколаївському обласному театрі ляльок з вересня 2016 року. Віддано та сумлінно Марина служить мистецтву, створюючи цікаві образи у виставах. Її кмітливий та сміливий Поросятко Чок–улюбленець наших маленьких глядачів! Яскравий образ Зайця створила актриса у виставі «Кіт у чоботях», Чиполіно – одна з перших головних ролей Марини також не залишає байдужими глядачів! І ось зовсім протилежна роль – Жабка у виставі «Рукавичка»… Марина точно відчула свого героя і протягнула через всю виставу бажання персонажа змінити сумне самотнє життя… А вередлива Ворона Варвара у виконанні Марини Мажній з вистави «Варварині хитрощі» і не думає сумувати, тріщить та наражає на небезпеку маленьких зайченят. У виставі «Поросятко Чок» актриса грає роль головного героя – маленького кмітливого Поросятка. Кіт – музикант з вистави «Бременские музыканты», якого грає Марина Мажній вміє і співати, і танцювати, і, навіть, їздити на моноциклі! Актриса впевнено крокує до вершин акторської майстерності, багато працює та мріє про нові цікаві ролі!

 

Михайлюк Владислав Романович - артист другої категорії

 

 Молодий перспективний артист працює у Миколаївському обласному театрі ляльок з 1 червня 2017 року. Артист має яскраву творчу індивідуальність, акторський хист та чудові вокальні дані. За цей короткий час роботи у театрі вже є певні досягнення! На початку свого творчого шляху Владислав виконує головні ролі у кращих виставах театру, таких як «Бременские музыканты» - роль Трубадура, «Кіт у чоботях» - роль Жака, вистава для дорослих «Фигаро» - роль Кєрубіно.


 

  

    

    

Тимофєєва Олександра Сергіївна - актриса другої категорії

 

 Молода  актриса почала свій творчий шлях у Миколаївському обласному театрі ляльок з вересні 2017 року. Олександра робить перші кроки в професії, старанно виконуючи задачі режисерів та створюючи цікаві образи. Проте, вже є чим пишатись! Її перша головна роль у театрі - роль Принцеси у виставі «Бременские музыканты» закохала глядачів у молоду талановиту дівчину! У виставі «Кіт у чоботях» Олександра зіграла також Принцесу, але тут вона зовсім інша! Попереду багато ролей та вистав, цікаве творче життя, тому актриса сьогодні плідно працює над вдосконаленням акторської майстерності.