Николаевский

Головна Iсторія Сьогодня Колектив Репертуар Музей Новини

 

ФЕСТИВАЛИ ТЕАТРА

 

Перший творчий успіх Театру – диплом I ступеня на Всесоюзному фестивалі театрів ляльок за художнє рішення та ляльки у виставі  „Руслан и Людмила” /94 ляльки/, за поемою О.С.Пушкіна. Художник – постановник – А.Цуканов.

У 1988 році за режисуру вистави „Мышонок Мыцык» Ірина Цуканова одержала диплом I ступеня на Республіканському фестивалі. Актриси Галина Згурська та Людмила Таран отримали дипломи III ступеня.

У третьому десятиріччі  Театр бере участь у Міжнародному фестивалі „Кришталеві вітрила”. Дипломом Фестивалю відзначається вистава Миколаївського театру ляльок „Щуча”. Персонвальними  дипломами відзначають кращі акторські роботи.
У 1995 р. – Театр – учасник Міжнародного фестивалю Північних країн у Німеччині /м.Аахен/. Вистава „Варьете „Серпантин” или Куклы могут все» отримав диплом I ступеня. Автор та режисер – постановник – І Цуканова.

 У 1996 р. театр бере  участь у Міжнародному Фестивалі „Золотий Телесик” /м. Львів/ , вистава „Курочка Ряба”  отримала диплом та спеціальним призом  за музику був нагороджений  композитор Т.Цуканов.

 У 1997 році театр - учасник Міжнародного фестивалю „Інтерлялька 97” /м. Ужгород/, вистава „Сказкин дом” отримала диплом  та спеціальним призом були нагороджені  артисти – Н.Полянська та О.Бичков.

 У 1999 р. театр бере участь у Міжнародному фестивалі „Подільська лялька” /м.Вінниця/ з виставами: „Песнь о Русалочке” та „Вождь краснокожих”. Вистава „Песнь о Русалочке” / режисер - постановник Н.Григорьєва / була відзначена дипломом  „ За кращий режисерський  дебют”.

 У 2000р. Миколаївські лялькарі відправляються до м. Донецьку для участі у Міжнародному фестивалі з виставою „Щуча” /автор В.Маслов, режисер-постановник І.Цуканова/. Молодий артист А.Коршиков  отримує диплом „За органическое существование в спектакле”.

 У  2001 р. на Міжнародному фестивалі „Подільська лялька - 2001” Миколаївські лялькарі представили антипедагогічну історію для батьків , виставу „Малыш и Карлсон” / за мотивами казки А.Ліндгрен, автор Н.Шавва, режисер – пост. І.Цуканова/ Виставу було відзначено дипломом „За вагомі здобутки в естетичному вихованні підростаючого покоління”.

 У травні 2005 року – театр - учасник Міжнародного фестивалю „Подільська лялька-2005” /м.Вінниця/. Театр одержав диплом і Подяку „За активну участь у IY  Міжнародному  фестивалі театрів ляльок „Подільська лялька” та за високу виконавську майстерність. Вистава  „Принцесса на горошине” отримала диплом за музику /композитор – О.Ходаковський/.

 У вересні 2008 року – Миколаївський обласний театр ляльок з виставою «Курочка Ряба» /Авт.Р.Качанов/ бере  участь у  Всеукраїнському  фестивалі театрів ляльок «Лялькова веселка» /м.Зопоріжжя/. Лялькарі привезли додому диплом «За багатолітнє збереження вистави у діючому репертуарі театру.

 Восени 2011р. – моно-вистава «Гуси-лебеди» бере участь у Фестивалі «Лялькарі дітям». Фестиваль присвячено 10-річчю з Дня створення Дніпропетровського міського театру ляльок.

 Восени 2012р. – моно-виставу «Гуси-лебеди» представлено на Міжнародному фестивалі у Молдавії. Вистава нагороджується Дипломом «За модерное прочтение русской народной сказки».

 Восени 2012 року – прем’єрна вистава «Коза-дереза», за народною казкою, брала участь у Другому Всеукраїнському конкурсі-огляді «Прем’єри сезону» в номінації «найкраще втілення національної драматургії на сцені театру ляльок». (м.Київ)

 Восени 2012 року – вистава «Сказка о рыбаке и рыбке» бере участь у Міжнародному відкритому фестивалі театрів ляльок міст-героїв (м.Волгоград).

 У травні 2011р. – Миколаївський обласний театр ляльок було нагороджено Дипломом за участь у VIII Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Золотий телесик». У фестивалі бере участь вистава «Сонечко та Сніговички». Диплом «За вагомий внесок у розвиток лялькового театрального мистецтва» - престижна нагорода, на яку й сподівались лялькарі.

 

 

Не менш цікавим є Театр ляльок сьогодення

З кінця 90-х років у Миколаївському обласному театрі ляльок була започаткована чудова традиція – спілкуватись з маленькими глядачами перед виставами. І сьогодні ця традиція зберігається у театрі. Це розмови на теми «Що таке Театр ляльок», «Що таке театральний глядач», «Про що будемо дивитись виставу?..» тощо. Разом з цим малюкам пропонуємо розважальні ігри, музичні та танцювальні програми, зустрічі свят. 

 

  

Започаткована у 2004 році «політика запрошених режисерів» продовжується у театрі й сьогодні. Так, наприклад, у 2006 році народний артист України Сергій Єфремов /м.Київ/ вже вдруге здійснює у Миколаївському театрі ляльок постановку. На цей раз це вистава, за мотивами казки В.Катаєва «Цветик – семицветик» - «Квітка – семицвітка». Автор п’ єси- Г.Усач. Вистава класична ширмова у виконанні тростяних ляльок. Чарівна казка, за класичним сюжетом В.Катаєва, про щирі дитячі серця.

Паралельно з постановкою «Квітки – семицвітки» відбувалась постановка вистави «Сказка о рыбаке и рыбке», за казкою О.С.Пушкіна. Автор інсценівки – Лесь Танюк. Режисер – постановник - заслужена артистка України – Елеонора Смірнова /м.Київ/. Художник - постановник – Валентина Жигунова /Житомир/. Перлина вистави – неперевершені планшетні ляльки , кожна зі своїм неповторним характером та мімікою. Вишукані шикарні костюми скоморохів і разом з цим дуже проста і символічна декорація. Скоморохи вивозять візочок і він трансформується у вигородки декорації, будинок Діда та Баби, двір, Царство... Працюють актори «живим планом». Вистава доводить символічний характер театру ляльок. Наприклад, море актори вигадують на очах у глядача з блакитної тканини, самі ж демонструють волни та бурю на морі. Приклад стильної вишуканої вистави.

 

                                                   

Фауст Міндлін – актор та режисер – постановник з Одеси у 2006 році здійснив у Миколаївському театрі ляльок постанову музичного детективу «Попугай идёт по следу или Тайна лесных пожаров». Це вже сучасна вистава. Автор ідеї Олег Ручинський. Автор п’єси – Ф.Міндлін. Головні герої – детективи Лис та Попуга, діти – Поросятко та Барсучок, Злодій Вовк та Рятівник Ведмідь– працівник Міністерства надзвичайних ситуацій. Так, вірно здогадались – це протипожежна вистава за правилами безпеки життєдіяльності. Цікава вистава з сучасною сценографією. На глядача їде декорація , рухається і ширма. До речі, ширма має декілька планів, і ляльки з ‘являються з різних її боків.

 

У 2007 році актор та режисер-постановник Київського Академічного театру ляльок Сергій Забродін здійснює постановку вистави, за мотивами п’єси Московського драматурга Михайла Супоніна «Лисиця – обманщиця» /Автор перекладу на українську мову – Богдана Бойко./ Цю виставу миколаївці називають - гламурна сучасна казочка... Старий відомий сюжет: Лисиця намагається обдурити Ведмедя, краде у нього рибу, млинці, малину...А потому Ведмідь виводить таки хитру «на чисту воду». Вистава – гра. У дії беруть участь малята-глядачі, допомагають Ведмедю перехитрити Лисицю. Але тільки сюжет старий та відомий, а ось рішення та сценографія – нове сучасне бачення казки. Яскраві кольори декорації шокують своєю сміливістю. Тут яскраве все! Фейєрверк дитячої мрії та фантазії, адже малята так полюбляють салют барв!.. Актори виходять до глядача «живим планом» у гарних костюмах і з ляльками у руках розігрують виставу. Герої незвичайні. Лисиця - гламурна сучасна червоного кольору з зеленим ірокезом. Знайомиться з нею глядач у її власній ванній кімнаті, де вона ніжиться у джакузі... А ось Ведмідь - синього кольору! Художник – постановник вистави Оксана Дмитрєва підгледіла такого Ведмедя у дитячих малюнках.

 

 

Майстер акторської та режисерської справи, відомий митець сучасності Михайло Урицький /м.Київ/ також двічі працював з Миколаївськими акторами. Перша зустріч завершилась чудовою аншлаговою та унікальною виставою «Гадкий утёнок», за мотивами казки Г.Х. Андерсена. Автор п’єси – В.Синакевич. / 2007 рік/. Гидке Каченя увійшов у лялькову родину Миколаївського театру, урочисто стверджуючи, що життя – це політ!
Вічну тему людяності, розуміння внутрішньої краси відкривають глядачам виконавці вистави. У виставі зайнято багато акторів, майже вся трупа.
Пташиний двір зі своїми поглядами на життя, як уособлення суспільства, не приймає гидкого каченя , бо він не такий, як вони… І після страждань бідолашного Карла , як апофіоз, настає щаслива метаморфоза – його перетворення на шикарного чорного лебідя, який знаходить свою кохану, і починається їх щасливий політ, довжиною з життя!
Режисерські ідеї та задуми Михайла Урицького доповнює художнє рішення – символічна вдала декорація та планшетні ляльки, з яскравим характером. Художник – постановник - Валентина Жигунова, знайома нам вже по виставі «Сказка о рыбаке и рыбке». Діамантовою прикрасою вистави стає гармонійна, професійна багатоакцентова музика Олександра Ходаковського.

 

 

Шедевром 21 сторіччя та великою перемогою сучасності й професіоналізму трупи Миколаївського обласного театру ляльок називаємо виставу режисера – постановника Вахтанга Чхаїдзе /м.Київ/ - вистава для дорослих «Любовь, Любовь!..», за мотивами «Декамерона» Д.Боккаччо, 2008 рік. Велика яскрава специфічна вистава! У цьому витворі мистецтва зайнята вся трупа театру. Багато стилізованих, вишуканих костюмів , пошитих за традиціями епохи того часу, класичної музики відомих музикантів та композиторів світу, багато ляльок, декорація, що рухається, трансформується, значні великі акторські роботи! Літературний матеріал містить відверті еротичні сцени, які також ми бачимо у виставі. Тема вічна - кохання. В одній виставі розкривається тема різної любові – до жінки, Бога, грошей, кіно... Головний конфлікт – конфлікт між творчістю та грошима... Ляльки різних видів – тростяні, маріонетки. Вистава - яскравий карнавал музики, ляльок, танців, конфліктів, костюмів, почуттів, акторської гри! Художник – постановник – Станіслав Зайцев /м.Одеса/.

 

 

Традиція, що започаткувала Ірина Цуканова робити акторам творчі подарунки, підбирати або писати спеціально «під них» п‘єси продовжується у Миколаївському театрі ляльок і сьогодні.

Так, наприклад, у 2009 році Театр зробив подарунок актрисі , провідному майстру сцени Людмили Артеменко, до її 55-річчя. Моно - вистава за участю актриси «Гуси – лебеди». Це сучасна вистава, за п’єсою російського автора Олени Благініної. Дуже проста і разом з тим унікальна вистава. У костюмі актриси ховається декорація та ляльки! Вистава – гра! Театр впевнено крокує за тенденціями сучасної психології виховання дитини , слідкує за вимогами глядачів. 

 

 

На перший погляд, Театр без головного режисера неможливо собі уявити. Зразу ж порушується робота театру, як єдиного організму … Не має чіткої спрямованної політики розвитку творчого процесу, відсутня концепція у репертуарній політиці, послаблюється контроль та критика роботи творчого складу. Але Миколаївські лялькарі гідно вийшли з цієї ситуації . Виграшним став той різноманітний карнавал нових вистав у постановці кращих режисерів – лялькарів України! А вже з 2011 року творчий процес Миколаївського обласного театру ляльок очолює головний режисер Цимбал Василь Олексійович.

Миколаївський театр ляльок намагається знаходити дружні стосунки з лялькарями інших країн. Саме через це, у листопаді 2007 року, на базі Миколаївського обласного театру ляльок відбулись гастролі Мінського театру ляльок «Батлейка» /м. Молодєчно/. Українські глядачі щиро вітали сусідів! Вистави білоруських лялькарів з великим успіхом пройшли у дитячих навчальних закладах та на стаціонарі.

І у відповідь колегам Миколаївський театр ляльок у березні 2008 року виїхав на гастролі до Білорусії з театралізованою програмою, бо така традиція /проведення програм перед виставами тільки в нашому театрі/ та з виставою «Курочка Ряба». Приємно, що і Миколаївських митців зустрічали та приймали від щирого серця, вистава сприймалась дуже тепло, лунало багато оплесків Миколаївським акторам!

Звернемось до репертуарної політиці.

Класичні відомі твори світової класики приваблювали Миколаївських лялькарів завжди. Сучасність не є винятком з правил. З класичних творів світової класики у театрі сьогодні можна подивитись наступні вистави: «Квітка-семицвітка” /за мотивами казки В.Катаєва, авт.Г.Усач, С.Єфремов/, „Сказка о рыбаке и рыбке» /О.С.Пушкін/, «Принцесса на горошине» / за мотивами Г.Х.Андерсена. Інсценівка – Н.Бурая, Е.Смірнова/,«Снежная королева» /за мотивами казки Г.Х.Андерсена . Авт.Н.Ланге/, «Гуси - лебеди» /Авт.О.Благініна/ «Любовь, Любовь!..» /за мотивами «Декамерона» Д.Боккаччо/, / «Гадкий утёнок» /за мотивами Г.Х. Андерсена/, «Троє поросят» /за казкою С.Міхалкова/.

Також у репертуарі театру вистави сучасних авторів: «Попугай идёт по следу или Тайна лесных пожаров» /Авт. – Ф.Міндлін, м.Одеса. Ідея твору належить О.Ручинському, м.Миколаїв/, «Тимоня» /за казкою Миколаївського автора І.Грунськой. Авт. п’єси – Д.Іванова./, «Сон клоуна дядюшки Мули» /І.Цуканова/, «День рождения Даши или Истории из кукольного домика» /І.Цуканова/, «Вот те и Баба-Яга» /О.Антонова/ та інші. І основну частину репертуару складають твори класичної драматургії для дітей. Це «Курочка Ряба» /Р.Качанов/, «Машенька й ведмідь» /Г.Ландау/, «Мишкові гулі» /Ю. Чеповецький/, «Гусёнок» /Н.Гернет/, «Золотой цыплёнок» /В.Орлова/, «Поросятко Чок» /М.Туровер/ та інші.

Театр планує більше уваги приділити українському фольклору, а саме народним казкам. В репертуарному «портфелі» театру лежать та чекають свого оживлення на сцені наступні українські казки : «Котигорошко», «Пан Коцький», «Про куму-Лисичку і Кума Журавля», «Битий не битого везе…», «Снігуронька». Плануються постановки творів світової класики – «Серебрянное копытце» /Божов/, «Кицькин дім» /С.Я.Маршак/, «Карлик- ніс» /В.Гауф/, «Дюймовочка» /Г.Х.Андерсен/.

А ось останні перемоги миколаївських лялькарів на Фестивалях:

У вересні 2008 року – театр - учасник Всеукраїнського фестивалю театрів ляльок «Лялькова веселка». Фестиваль проходив у м.Зопоріжжя. Вистава «Курочка Ряба» отримала диплом «За багатолітнє збереження вистави у діючому репертуарі театру».

У жовтні 2008 року – театр бере участь у Міжнародному фестивалі театрів для дітей «Інтерлялька 2008». Вистава «Гадкий утёнок» відкривала фестиваль! Спеціальний диплом отримав актор Сергій Логвіненко за виконання головної ролі – «За акторську майстерність».

Особливими та яскравими, феєрічними, цікавими за змістом, формою і постановкою залишаються новорічні свята Миколаївського обласного театру ляльок!

На сьогоднішній день – це найдорожчі за вартістю та найцікавіші шоу-вистави у місті. Прослідкуємо еволюцію новорічних програм театру.

Перші новорічні ранки були схожими на програми Будинків культури – ігрові видовища з казковими героями та конфліктом біля ялинки.

Далі обов’язково це були ранки, а після – казкові вистави з діючого репертуару театру.

Пізніше – це вже були ранки та новорічна вистава. Вже у кінці 90-х – це була велика чудова новорічна феєрія! Тобто, святкове дійство починалось у фойє театру, а потім переходило до глядачевого залу і вже вирішувався конфлікт саме там, на сцені ляльковою виставою. Започаткувала у театрі форму феєрії Цуканова Ірина Альбертівна. Її перша феєрія, що вразила глядачів карнавалом костюмів, масок, динамічною сучасною дієї та іграми, – це феєрія 1997 року. «О том, как крыска Лариска хотела остановить время». Ірина Цуканова була автором та постановником шоу. У програмі була задіяна вся трупа театру! Це було нове у місті неперевершене новорічне шоу!

Здавалось, кращої форми для проведення свят вигадати і не можна. Але вигадали. Ще пізніше, у 2002 році, форма новорічної програми змінюється таким чином, що дія відбувається у глядачевому залі. Відвідувачі театру не сідають, за звичкою, на місця, а, стоячи, зустрічають казкових героїв. Сидіти не було коли! Вони приймали активну участь в програмі. Із глядачевого залу прибираються місця, і зал перетворюється на казкову кімнату, де і відбувається дія, в якій логічно і, водночас, казково перемішується гра з виставою. Протягом гри з глядачами актори-персонажі піднімались на сцену та розігрували інтермедії, чи дивертисменти. Це була новорічна програма «Іриска та друзі!». Автор та режисер-постановник- Ірина Цуканова.

А вже у 2007 році миколаївські лялькарі вигадують нову форму проведення новорічних свят. Спочатку йде новорічна вистава, а потім дія переходить у фойє театру. Казкові герої, які беруть участь у ляльковій виставі виходять «живим планом» до глядача у фойє, де вже і відбувається святкування Нового року. І першою такою виставою була нова сучасна новорічна казка «Вот те и баба-Яга», за п’єсою завідуючої літературно-драматичною частиною Миколаївського театру ляльок Олени Антонової. Режисер –постановник – актриса театру, провідний майстер сцени – Галина Згурська . Сучасне прочитання відомих казкових героїв, таких як Баба-Яга, Водяний, Кощій Безсмертний, Лісовий, Домовий... Динамічна вистава, протягом якої глядачі танцюють, співають, грають, беруть активну участь у яскравій дії прикрасила зустріч нового 2008 року в місті . І це вже нова форма зустрічі Нового року у театрі.

 

               

                                   

Миколаївський обласної театр ляльок багато уваги приділяє благодійності. Частіше це стосується малят без батьківської опіки, дітей-сиріт та вихованців різних інтернатів міста та області. У чому ж може бути благодійність театру?.. Зрозуміло, що не у матеріальних дарунках. Театр намагається донести теми духовності, вихованості, доброти та любові, познайомити дітей, які відносяться до різних соціальних категорій з мистецтвом театру ляльок.

Вже декілька років ми чуємо про таку нову хвилю у сучасній дитячій психології та педагогіці, як «Лялькотерапія». Сама зустріч дитини з лялькою викликає у малюка багато позитивних емоцій. Важко зрозуміти та прослідкувати , що відбувається у свідомості дитини, коли вона бачить «справжнього» Зайця, чи Ведмедя… А вони ще й розмовляють, співають, танцюють, конфліктують… Віра дитини у існування казкових героїв стійка, а дитяча фантазія безмежна!

Театр проводить показ вистав, театралізованих програм, творчих зустрічей для дітей - сиріт, інвалідів, дітей, що виховуються у будинках родинного типу тощо.

З 2007 року благодійні зустрічі театру перетворились на цілі партнерські соціальні проекти разом зі спонсорами та управліннями культури, освіти, здоров’я, у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Так, наприклад, у 2007 – 2008 роках Театр провів акцію «Добра родина – щаслива дитина», разом з Центром соціальних програм компанії РУСАЛ, з Управлінням культури, Управлінням освіти та Управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. Проектом були задіяні вихованці інтернатів міста, Будинку дитини, а також сім’ї родинного типу. Театр ляльок провів благодійні вистави, програми, Дні імениників. З учнями інтернату артисти підготувили маленьку виставу «Про Чевону Шапочку». Також, завдяки Центру соціальних програм компанії РУСАЛ учні інтернатів відвідали Макдональдс та прийняли участь у програмі «Мрії збуваються». Було проведено Обласний конкурс малюнків серед шкіл Миколаєва та області. Завдяки Центру соціальних програм компанії РУСАЛ переможці отримали нагороди, а театр зробив для усіх велике казкове свято з яскравою театралізованою програмою та виставою.

У 2008-2009 роках Театр оголосив благодійну акцію, «Тоді хвороба відступає» разом з обласним телебаченням. На цей раз увагу приділили дитячим лікарням міста, де багато малят знаходиться на стаціонарному лікуванні. Для них, у стінах лікарні проводились вистави, ігрові програми, конкурси малюнків та виробів власними руками.
Особливу увагу лялькарі приділили в зазначеному проекті онковідділенню Миколаївської обласної лікарні. Театр дарував дітям казкові зустрічі і, навіть, оголосив у театрі для глядачів акцію «Подаруй іграшку другу». Маленькі глядачі приносили до театру свої іграшки, конструктори, книги, щоб поділитись з друзями, яких вони не знають… Уроки з тем : «Що таке доброта?» «Я – не жадібний», «Приємно з другом поділитись»., «Допомога ближньому» з глядачами таким чином були проведені… І безумовно вони не пройдуть марно та непомітно.

А у 2009 – 2010 роках Миколаївський обласної театр ляльок оголосив акцію «Любов у кожне серце». Тепер до уваги лялькарів потрапили вихованці приюту для дітей, позбавлених батьківської опіки та реабілітаційних центрів міста.

У 2010 році Миколаївський обласної театр ляльок брав участь у Конкурсі «Территория РУСАЛА», який оголосив Центр соціальних програм компанії РУСАЛ. Проект театру «Твори добро и верь в себя» переміг, отримав грошовий гранд. Протягом 40-го театрального сезону лялькарі спілкуються з дітьми – вихованцями інтернатів міста та області, проводять для них вистави, програми, конкурси, творчі зустрічі.

 

Основні події 2013 року:

Театр щотижня проводив віїзні вистави до навчально-виховних закладів міста (дитячі садки, школи, інтернати, санаторії, дитячі центри).
- Кожної суботи та неділі об 11.00. та 12.30. - відбувались вистави діючого репертуару на стаціонарі, у театрі.
- А також вистави проводились під час канікул (весняних та осінніх) та у святкові дні (новорічні свята, 8 березня,
27 березня – Міжнародний День театру, 1,2,9 травня, 1 червня – Міжнародний день захисту прав дитини.)

8 червня 2013р. театр закрив 42-й театральний сезон прем`єрною виставою «Котигорошко», героїчна легенда, за мотивами народної казки.

ПРЕМ`ЄРИ:
1. «Айболить та Бармалей» (16 березня)
2. «Котигорошко» (8 червня) 3. «Приключения Чиполлино» (планується 21 грудня)

ФЕСТИВАЛІ: 1. Міжнародна акція «Театри світу дітям», гастрольний тур Миколаївського обласного театру ляльок до Мінську (Білорусь) та Тули (Росія) з виставою «Щуча». (квітень)
2. Миколаївський обласний театр ляльок брав участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі театрів ляльок «Прем`єри сезону». Актор театру Валерій Байло отримав Диплом
«За кращу акторську роботу серед чоловіків» за створення ролі у виставі «Айболить та Бармалей».
3. Миколаївський обласний театр ляльок, як Мала Сцена Міжнародного Театрального Фестивалю «HOMO LUDENS», приймала театри ляльок інших країн (Росія, Молдова, Білорусь, Україна), жовтень.

ГАСТРОЛІ:
1. Гастролі театру до с.Коблево з виставою «Носорог и жирафа», (липень).
2. Гастролі по Миколаївській області (Первомайськ, Первомайський, Братський, Врадіївський, Арбузинський,
Кривоозерський райони) з виставами «Коза-дереза», «Щуча», «Принцесса на горошине», (16.11. – 8.12.)

- З 19 по 31 грудня у театрі відбулась новорічна програма. Вистава «Сонечко та Сніговички» (у будні дні) та прем`єрна вистава
«Приключения Чиполлино» (у вихідні та святкові дні). А також новорічне дійство біля ялинки з Дідом Морозом та Снігуронькою «Волшебный будильник».

БЛАГОДІЙНІСТЬ ТЕАТРУ:
Протягом року безкоштовно вистави театру на стаціонарі відвідували вихованці Миколаївського реабілітаційного дитячого
центру (діти з вадами руху). Також для них проводились екскурсії до творчих цехів театру, творчі зустрічі за участю акторів
та ляльок , в рамках благодійної акції театру, яка триває вже третій рік поспіль «Лялькотерапія».
До театру були запрошені безкоштовно діти-інваліди від Ради інвалідів Заводської районної організації.
Протягом року кожної суботи та неділі о 12.30. вони відвідували вистави у кількості – 10-15 чоловік.
26 жовтня 2013 року виставу «Гуси-лебеди» відвідали діти-інваліди у супроводі батьків від Обласної Ради
Фонду інвалідів «Центр», в рамках благодійної акції милосердя для дітей-інвалідів дитинства.
До Дня інвалідів 3 грудня Миколаївський обласний театр ляльок відвідав Миколаївський Будинок дитини, для малят було проведено благодійну виставу «Курочка Ряба».
26 грудня для вихованців Будинку дитини було проведено новорічну святкову програму за участю Діда Мороза, Снігуроньки та казкових героїв.

У 2014 році у
театрі відбулись яскраві прем’єрні вистави: «Іванкова сопілка», за п’єсою В.Орлова, 15 березня, «Мишка – милиционер», за казкою О.Антонової, 3 травня.
Також планується восени прем’єра вистави для дорослих «Ханума» та взимку прем’єра новорічного шоу.

                 

 

Головна Iсторія Сьогодня Колектив Репертуар Музей Новини