Новини

afisha

В 2017 році наш заклад отримав високе визнання – Міністерство культури України присвоїло Миколаївському обласному театру ляльок статус академічного.

 

У 2017 році Миколаївський обласний театр ляльок започаткував проведення у Миколаєві Відкритого регіонального фестивалю театрів ляльок та студій лялькового мистецтва «Кришталева лялька». Щороку професійні театри ляльок та дитячі театральні студії збиратимуться на нашій щедрій південній землі. А головна «родзинка» Фестивалю – створення лялькової мапи України. Учасники фестивалю будуть привозити до нас окрім вистав ляльку, яка займатиме почесне місце на мапі. І у рік, коли наша країна буде відзначати свій 30 рік народження, ми завершимо створення Лялькової мапи України, і вона буде передана до Миколаївського обласного краєзнавчого музею. Восени 2017 р. лялькову мапу України прикрасили ляльки з Житомира, Запоріжжя, Кропивницького, Одеси, Херсона і Миколаєва. Відкриття фестивалю минулого року стало справжнім святом для мешканців міста! Вулицею Соборна пройшла карнавальна хода за участю всіх учасників фестивалю, після чого у Каштановому сквері відбувся концерт. Швидко минув час, і ось ми готуємо до старту Другий фестиваль «Кришталева лялька» в період з 31.05. по 4.06. 2018р. 1 червня 2018 року з нагоди відкриття Другого Відкритого регіонального фестивалю театрів ляльок та студій лялькового мистецтва «Кришталева лялька» та закриття театрального сезону у Миколаївському обласному театрі ляльок відбудуться наступні заходи: о 10.30 – відкриття Фестивалю у приміщенні театру! 16.00. – 16.20. – карнавальна хода вулицею Соборна (від магазину «Сотка» до Каштанового скверу); 16.30. – 17.30. – святковий концерт у Каштановому сквері. Чекаємо на цікаві зустрічі з творчими колективами та запрошуємо всіх миколаївців!

 

З нагоди Міжнародного дня театру 27, 28, 30 та 31 березня у Миколаївському обласному театрі ляльок відбудуться вистави для дорослого глядача «Любовь, любов!..» за мотивами «Декамерона» Д.Боккаччо!

 

З 10 по 14 квітня 2018 р. в рамках Міжнародної акції «Театри світу – дітям!» у Миколаєві та Миколаївській області відбудуться вистави Мінського обласного театру ляльок «Батлейка» (м.Молодєчно).

 

Миколаївський обласний театр ляльок продовжує виїзні вистави у селах та містах Миколаївської області! З січня 2018р. щомісяця відбуваються вистави театру в різних районах нашої області. Така акція на селі «Ми разом» відбувається за допомогою депутата Верховної Ради Вадима Івановича Підберезняка.

Х